Su Tesisatı Neden Patlar
Haziran 1, 2017
Su Kaçağı Tespiti ve Yerleri Kırmadan Kaçak Tamiri
Haziran 14, 2017
Tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır

tuvalet t?kan?kl??? ama fiyatlar?

Robot kullanarak, tuvalet zeminini kırmadan, evlerinizde, işyerlerinizde, yazlıklarınızda herhangi bir tadilat işlemi gerektirmeden, en son teknoloji cihazları kullanarak, tıkanıklık açma işlemini yapmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Yerleri Kırmadan Nasıl Yapılır?

Yaşamış olduğumuz alanlarda kullandığımız lavabolar ya da klozetler belli bir süre içerisinde, borularında biriken tortular, pislikler ya da yabancı maddeler sebebiyle, rahatlıkla içerisinden su geçirmez hale gelir. Suyun ve atıkların borulardan geçip, kanalizasyon içerisine ulaşamaması sebebiyle tuvalet tıkanıklığı dediğimiz problem oluşur.

Özellikle şantiye döneminde borular döşenirken, içerisinde moloz atıkları kalırsa tıkanıklık problemi yaşanmaktadır. Bu sebepten tesisatı döşeyen ustaların Pimaş boru tıkanması oluşmasın diye moloz, beton, çimento, yalıtım malzemesi gibi ürünleri kontrol etmesi gerekmektedir. Evlerimizde ya da işyerlerimizde temizlik esnasında kullandığımız su kovası içerisinde kalan kirli bezler, klozete kaçmaktadır. Çok miktarda tuvalet kağıdı, hijyenik ped, prezervatif, kulak çöpü ve benzeri ürünler tuvalete atıldığında, tesisatı tıkamaktadırlar. Beşiktaş acil su tesisatçısı bu tip durumlarda robotik cihazlar ile birlikte tıkanık olan yeri tespit etmekte, duvarları ve zemini kırmadan tıkanıklığı açabilmekteyiz. Hızlı ve güvenilir bu hizmetimiz ile yaşamış olduğunuz problemi, fazla masraf çıkarmadan, hem de oldukça hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kullanmış olduğunuz lavaboya dökebileceğiniz yemek artıkları, zaman içerisinde boruları tıkayacak ve lavabo tıkanıklığı yaşamanıza sebep olacaktır. Böyle bir problem yaşadığınız takdirde, marketlerden ya da nalburlardan alacağınız lavabo tıkanıklığı açan ürünler, o an için problem çözümü sunsa da, uzun vadede tekrar problem yaşamanızı engelleyemezler. Deneyimli ustalarımız ile Acil Beşiktaş Tesisatçısı olarak iş ya da yaşam alanlarınız için gerekli hassasiyeti göstererek tıkanıklıkları açmaktayız.

Robot Kullanarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bu hizmetimizle, robot kullanarak tuvalet ve klozet tıkanıklığı açabilmekteyiz. Tuvaletinizde, tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız bu özel çözüm yöntemimiz ile kolaylıkla tesisatınızı eski haline getirebiliyoruz. Son teknoloji ile donatılmış cihazlarımız ve su tesisatı konusunda uzman ekibimiz ile evinize ya da iş yerinize gelip 7 gün 24 saat tesisat hizmeti vermekteyiz. Ustalarımızın tecrübesi, robotların teknolojisi ile birleşince tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığısorun olmaktan çıkıyor

Tuvalet tıkanması için usta ihtiyacanız olduğu takdirde bize 7 gün 24 saat 05322179776 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir