Su Tesisatı – Doğalgaz Tesisatı Arızaları İçin Kesin Çözüm

Su Kaçağı Tespiti ve Yerleri Kırmadan Kaçak Tamiri
Haziran 14, 2017

7/24 Tesisat Hizmeti

Acil Beşiktaş Su Tesisatçısı olarak bünyemizde bulunan uzman mühendisler ve yıllardır bu işi yapan son derece deneyimli su tesisatı ustaları ile, sizlere hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz..

<strong>Su tesisatında arıza</strong> olduğunu düşündüğünüzde bizleri hemen aradığınız takdirde, problemin büyümesine engel olup, sizin için olabilecek en düşük ücret ile su tesisatı arızasını ortadan kaldırabilmekteyiz. Bu sebepten bizleri hem mesai saatleri içerisinde hem de gece açık su tesisatçısı olduğumuz için istediğiniz her saatte arayabilirsiniz. Belirlemiş olduğumuz saatte size ulaşarak, uzman tesisatçı arkadaşlarımız size adresinizde hizmet vermek için gelecektir. Tesisat arızası ya da su kaçağı problemi için hızlıca çözüm üretelim. Mekana zarar vermeden sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Gece Açık Su Tesisatçısı

Su tesisatında yaşanan problemlerin gecesi gündüzü olmadığı için, bizim de mesai saati diye bir çalışma şeklimiz olmamaktadır. İstediğiniz her saatte, hafta içi ya da hafta sonu bizleri arayabilir ve çağırabilirsiniz. En kısa sürede mobil araçlarımız size ulaşıp, probleminizi çözmekten mutluluk  duyarız. İstanbul’un hemen hemen tüm bölgelerindeki ilçeler için su tesisatı ve doğalgaz tesisatı hizmeti vermekteyiz. Arıza yaşadığınız zaman aramanız, vakit kaybetmeden problemin büyümesini engelleyecektir.

Kurulduğumuz günden bu yana uzun yıllardır su tesisatı ve doğalgaz tesisatı hizmeti veren firmamız eğitimli mühendislerimiz ve deneyimli ustalarımız ki de sizin için hızlı sonuç uygun fiyat ve titiz iş prensibi ile çözüm üretmekteyiz.

Beşiktaş Su Tesisatı Ustası

Hem geçmiş hem de bugünkü teknoloji ile donatılmış tesisatlar için yeterli deneyime sahip ve kendini her gün geliştiren ustalarımız ve mühendislerimiz ile hem temiz su tesisatı hem de pis su tesisatı için hizmet vermekteyiz. Ayrıca su kaçakları, robotla su kaçağı tespiti, kamera ile su kaçağı tespiti, tıkalı klozet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı Pimaş boru açma, klozet montajı ve tamiri, duşakabin montajı, kombi montajı, doğalgaz mühendisliği, Petek temizliği, kalorifer temizliği gibi işler için ihtiyaç duyacağınız tüm konularda hizmet vermekteyiz.

Gece açık su tesisatçısı aradığınız takdirde bize 05322179776 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir