Su Kaçağı Tespiti ve Yerleri Kırmadan Kaçak Tamiri

Tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır
Tuvaleti Kırmadan Tıkanık Açma
Haziran 9, 2017
Su Tesisatı – Doğalgaz Tesisatı Arızaları İçin Kesin Çözüm
Haziran 19, 2017

su kaa?? tespiti be?ikta?

Mutfakta veya banyoda su kaçağı problemi en çok korktuğumuz şeylerin başında gelmektedir. Fakat biz ne kadar dikkat etsek de bu sorun mekanlarda yaşanmaktadır.

Binanın tesisatında kullanılmış borular zaman içerisinde eskir ve deforme olur. Bu sebepten belli bir kullanımdan sonra, su kaçakları ortaya çıkar. Duvarın içindeki borudan sızan sular, zaman içerisinde gözle görülür şekilde dışarı çıkmaya başlar.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçağı hakkında detaylı bilgi vermemiz gerekirse; evlerde, işyerlerinde, ya da yazlıklarda binanın tesisat altyapısında kullanmakta olduğumuz temiz su ve pis su boruları bulunmaktadır. Temiz su boruları, kullanmakta olduğumuz şebeke suyunu bizlere ulaştırır. Lavabolarda, banyolarda, musluklarda, sifonlarda bu suları kullanırız. Bununla birlikte pis su boruları ise, kullandığımız temiz suyu ya da atıklarımızı kanalizasyona taşımakla görevlidir.r.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Acil Beşiktaş Su Tesisatçısı olarak uzman kadromuz ile su tesisatında nerede kaçak olduğunu kolaylıkla tespit etmekteyiz. Tesisattaki borularda küçük ya da büyük çapta çatlaklar bulunuyorsa, su sızıntısı yaşanır. Örneğin evinizde ortaya çıkan ufak bir su sızıntısı gözünüze ufak görünse de duvarın arka tarafında büyük tahribata yol açabilir. Ufakken müdahale etmek varken, büyük tadilat masrafı çıkabilir. Bu sebepten, duvarda bir ıslaklık tespit ettiğinizde, hemen bizi aramızda fayda var.

Tadilat gerektirmeden su tesisatı tamiri yapıyoruz!

Sıhhi tesisat konusunda deneyimli ustalar ve altyapı konusunda çalışmış olduğunuz mühendis arkadaşların becerileri ile haftanın her günü, cumartesi ve pazar günü açık su tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda, size hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

  •  Yeri Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
  •  Robot İle Su Kaçağı Tespiti
  •  Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
  •  Dedektör İle Su Kaçağı Tespiti

sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden sadece bir kaçı…

Duvarın İçindeki Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır: Henüz kendini belli etmeyen, sıvanın içerisindeki su kaçakları tesisatlarda yaşanan problemlerin en önemlilerinden biridir. Aşağıda belirteceğimiz su kaçağı bulma yöntemleri ile böyle bir sorun yaşadığınızda hızlıca çözüm üretebiliriz.

  1. Parkede kabarma şişme olduysa
  2. Kombinin su derecesi sürekli düşüyorsa
  3. Su faturası bulunmadığınız halde yüksek geliyorsa
  4. Rutubet kokusu alıyorsanız
  5. Duvarlarda dökülme oluyorsa
  6. Vana kapalı olsa bile su saati dönüyorsa

muhtemelen su kaçağı problemi yaşıyorsunuz. Siz ne kadar titizlikle kontrol etseniz de herkesin başına gelebilmektedir. su kaçağı arızası için hemen bizi aradığınız takdirde, çok kısa sürede yanınıza gelebilir ve hen pratik hem de ucuz çözüm bulabilmekteyiz.

 kaçağı olduğunu düşünüp, yardım istediğiniz takdirde bize 7 gün 24 saat 05322179776 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir